Україна

                        Колюхівський сільська рада

                 Тиврівського району Вінницької області

                      ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

                                                          Рішення№-32

  25 листопада 2015 р.  

 

Про проведення громадського
обговорення питання перейменування

вулиць та провулків сіл Колюхів, Канава,Соколинці.

 

 

               Керуючись ст.13,37 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», п.5 ст.3 Закону України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонім) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», постанови Кабінету Міністрів України від 24.10.2012 №989 «Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», з метою врахування громадської думки з питання перейменування вулиць с. Колюхів, Канава, Соколинці , виконавчий комітет сільської ради вирішив:

1. Провести протягом двох місяців з дня оприлюднення відповідного інформаційного повідомлення громадське обговорення питання перейменування вулиць сіл Колюхів, Канава, Соколинці.

2. Громадське обговорення  провести  шляхом телефонного спілкування,  подвірних обходів, зустрічей, зборів, опитування, із жителями територіальної громади.   

3. Здійснити заходи щодо оприлюднення інформаційного повідомлення про проведення громадського обговорення на офіційному вебсайті сільської ради, збору пропозицій та зауважень, організації і проведення громадських слухань.

4.Оприлюднити дане розпорядження на офіційному вебсайті сільської ради.

5.Контроль за виконання даного рішення покласти на сільського голову Щебетюк О.Л.

 

             Сільський  голова                                           О.Л.Щебетюк